מוצרים ייחודיים לצימרים ומלונות בוטיק

הנמכרים ביותר

11.jpg
10-2.jpg
9-1.jpg
8-1.jpg
7-2.jpg
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg

המלצות של לקוחותינו

אילת היקרה,

לחובה נעימה לנו להודות לך על סדרת הסדנאות שהעברת לנערות המוכרות ביחידה לנערה.                                                                                                                בסדנא השתתפו 12 נערות, והעובדה שהנערות הגיעו לרוב באופן קבוע ועקבי, מעידה בפני עצמה על הצלחת הפרויקט. בדרכך העדינה, הסבלנית והמקצועית הצלחת לרתק את משתתפות הסדנא.  בנוסף להעברת הנושא בחן, היית גם נדיבה בחומרים ואפשרת לנערות להכין מגוון רחב של מוצרי טיפוח. הנערות מאוד נהנו מעצם ההשתתפות וגם מהתוצרים, ובהזדמנות זו אף זכו לפידבק חיובי מהמשפחות שלהן. תודה מכל הלב, צוות היחידה לנערה, קריית גת.

מאז שפתחנו את הגסט האוס שלנו לפני 6 שנים, אנחנו מפנקים את האורחים שלנו בסבוני הצימר של אלת הערבה, בריח למון גראס… הריח הטוב מתפשט בחדר, ארוזים יפה, אישי ומאוד מקומי. מהמדבר באהבה. הסטנדרט של אלת הערבה מאוד גבוה כך שהאיכות מעולה והשירות אדיב ומקצועי. גם כשאני נתקעת בלי סבונים כי שכחתי להזמין בזמן… אני תמיד מקבלת אספקת ביניים… בקיצור נעים וריחני ומזמין. ממליצה בחום!

את אילת הכרתי בדרך המקרה, כמו כל הדברים הטובים המתחילים בהפתעה, בחיפושי אחר מישהו אחר…

אנו, בחוות מעיין הנעורים מפנקים את אורחינו במוצרי החווה וביקשנו להעניק להם סבונים ומוצרי טואלטיקה מבוססים על צמח הלבנדר, רוזמרין ושמן הזית שלנו. כשהגעתי אל אלת הערבה מצאתי אישה קטנה ועוצמתית קשובה לרצונותינו שפתחה בפנינו עולם של יצירה, ריחות ואיכות מוצר.

על כל אלו, המעניקים לאורחינו חוויה נהדרת ואישית באמצעות סבוני הצימר האישיים ובקבוקוני השמפו והמרכך מתווספת תודעת שירות. לא תאמינו כיצד שימחה חתן וכלה עת נסעה במיוחד להביא לאורחיהם מחו"ל שנפשם חשקה בסבוני אלת הערבה, באמצע הלילה מרחק – 200 ק"מ.

ולסיכום: מוצרים איכותיים, שירות נעים ויעיל ובעיקר הכל מאהבה.

תחיה, חוות מעיין הנעורים.

מאז שהכרתי את הקרם מחלב נאקות של אלת הערבה, הרגליים שלי מודות לי בכל יום! היובש נעלם והעור רך וחלק. תודה על מוצר איכותי ונהדר, שירות מהיר ותמיד עם חיוך. תודה רבה!

מיכל אביבי
מנהלת היחידה לנערה
אגף הרווחה
קריית גת:

בלוג אלת הערבה

מועדון החברים

הרשמו היום והישארו מעודכנים לגבי מבצעים והנחות אנו לא שולחים דואר זבל

preloader